בשמים הכי מומלצים שכדאי לקחת לטיול הבא שלכם

נסיעה לחו"ל היא תמיד חוויה נפלאה ולכן בזמן ההיערכות לטיסה יש התרגשות גדולה. כל אדם מתכנן אילו פריטים לקחת אתו לחו"ל וזאת בהתאם למזג האוויר ביעד, ולמטרת הטיול אם זה טיול מוזיאונים או לחלופין טיולי אקסטרים הכוללים ספורט אתגרי.

הכנת המזוודות לנסיעה מעבר לים

המחשבות והתכנונים בראש רצים פרק זמן ניכר לפני הנסיעה ורבים מבין המטיילים מכינים רשימות מסודרות הכוללות את פירוט הציוד שהם מעוניינים לקחת איתם. זה כולל ביגוד על פי העונה בשנה, בחורף כדאי לארוז סוודרים, מעילים, מטריות ומגפיים ואילו בקיץ בגדי ים ובגדים קצרים שתופסים יחסית מעט מקום במזוודה.

כלי רחצה לנסיעה

אף אחד אינו מוותר על המוצרים החשובים ביותר כמו מברשת ומשחת שיניים, מסרק, סבון, שמפו ומרכך, דיאודורנט ועוד פריטים אישיים. ברשימה זו רשום תמיד הבושם האהוב על כל גבר או אישה ולא אחת הם מעדיפים לקחת איתם כמה בשמים שהם רכשו באמצעות חנות בשמים אונליין.

הבשמים המובילים לנשים

בין הבשמים המומלצים לנשים אפשר למצוא אופציות נפלאות כמו לדוגמה:

 • מיי ברברי בלאק.
 • קלווין קליין – אופוריה.
 • רוברטו קוואלי.
 • פלומה פיקסו.
 • נרסיסו א.ד.ט.
 • לנקום לה ויה.
 • אסתי לאודר – וויט לינן.
 • אסתי לאודר – פלז'רס.
 • קלואה.

בין הבשמים המומלצים לגברים אפשר למצוא אופציות נפלאות כמו לדוגמה:

 1. Gucci  אינטנס אוד א.ד.פ.
 2. פראדה – לונה רוסה.
 3. וורו טייקון.
 4. פאקו רבן הבקבוק הירוק.
 5. אקווה – הבקבוק הייחודי בצבע טורקיז.
 6. מונטבלאנק לגנד.
 7. דולצ'ה קיי א.ד.פ.
 8. בושרון גאפור הום א.ד.פ.
 9. קרולינה הררה 212.
 10. עמנואל סה לה וי פור הום.

אריזה של בשמים לקראת הטיסה

כל הבשמים ארוזים בבקבוקים מזכוכית מיוחדת ולאור הטיסה הארוכה והעובדה שהם נמצאים בתוך נרתיק כלי רחצה שארוז באחת המזוודות, יש להקפיד על כמה כללים חשובים:

 • לוודא שהבקבוק סגור היטב.
 • להשאיר אותו בתוך האריזה המקורית שמותאמת לגודלו של הבקבוק.
 • ליצור הגנה סביבו באמצעות פריטים נוספים כמו צמר גפן, פדים קוסמטיים ועוד.

על פי התקנות של חברות הטיסה, אין אפשרות להעלות נוזלים בתיק היד ולכן אין ברירה אלא לארוז את הבושם כהלכה וכך הוא יגיע שלם ליעד.

איזה בושם לקחת לטיסה הקרובה

לאור המבחר הגדול של בשמים בכל בית הן של נשים והן של גברים, זה מיותר לקחת כמות גדולה של בשמים בכל טיסה. לכן המגמה היא לבחור 3-2 סוגי בשמים לכל אחת מהטיסות. לא יהיו אלה בשמים קבועים אלא לקראת כל טיסה תתבצע בחירה מחדש ובהתאם לכך תתבצע האריזה הרלוונטית.

יש הבדל בבחירת הבושם על פי הייעוד של הנסיעה. אם מדובר בנסיעה עסקית, יש חשיבות רבה לקחת בשמים דומיננטיים של חברות מובילות אשר מעניקות לכל אישה או גבר שובל ריח נפלא וזאת לאור ההתאמה המיטבית של הבושם לגוף. הניחוח הנפלא של הבושם שמלוות את אשת העסקים או את איש העסקים בנסיעותיו הרבות מוסיף רבות לרושם הכללי שהוא עושה על הקולגות שלו, כמו השעון האיכותי, הביגוד המחויט והמוקפד והנעליים המודרניות.

אך אם מדובר בטיול משפחתי של כל המשפחה הגרעינית, הרצון של ההורים יהיה לקחת איתם בשמים קלילים שמותירים ריח מינורי, וכך יהיה להם נעים לטייל ולשוטט כל היום ברחובות, ובין אתרי הטבע השונים.
אם מדובר על יום כיף לעובדים בחברה שלכם אז תוודאו שאתם כמנהלים של החברה תיקחו בשמים המתאימים לפי הדרישות של העובדים, כלומר איזה בושם כל עובד מעדיף.

אם גם אתם מתלבטים לגבי הבשמים, ההמלצה היא לרכוש לפני הנסיעה את הבשמים שהם האהובים ביותר עליכם, המשלוח יגיע תוך פרק זמן קצר בדיוק לטיסה.

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות