הפקת ימי גיבוש

אחת הדרכים הטובות ביותר לגבש צוות היא להוציא אותם להפוגה משגרת יומם ולארגן עבורם יום גיבוש. הפקת ימי גיבוש מתחילה משלב הרעיון ועד שאחרון העובדים עוזב. אנחנו מתרגשים כל פעם שהפקה קורמת עור וגידים ומסיימים בחיוך כשהעובדים מאושרים.

למה צריך הפקת ימי גיבוש?

בכל חברה, עסק או ארגון חשוב לדאוג לרווחתם של העובדים. כדי להחדיר בעובדים מוטיבציה ואנרגיות אנחנו מאמינים שצריך מדי פעם לעזור את השגרה ולצאת לפעילות מגבשת. ימי כיף וגיבוש גורמים לצוות להכיר זה את זה, ליצור חוויות משותפות. לגרום לרגעים וזיכרונות שיוצרים אווירה ארגונית נעימה, כזאת שנמשכת גם לימי העבודה הבאים ונותנת דחיפה לעבודה וליצירה משותפת.

הפקת ימי גיבוש בראשון לציון יכולה להתאים לכל סיבה כמו הרמות כוסית לפני חגים, לקראת תקופה שעומדת להיות עמוסה או בסיום מוצלח של רבעון, כל סיבה שתבחרו לחגוג או להוציא את העובדים לרגע של מנוחה, אנחנו נשמח לעזור לכם עם הפקת ימי גיבוש.

מה עושים ביום גיבוש?

אנחנו מתמחים בתחום הפקת ימי גיבוש בראשון לציון ומניסיוננו הרב, נוכל להתאים לכם את הפעילות המתאימה לקהל העובדים שלכם. אנחנו נבקש להכיר את אופי העובדים, האם מדובר ברוב מגדרי או שילוב מאוזן, חתך הגילאים, השפה שמדברים העובדים, מה אופי המפעל או הארגון, בכמה אנשים מדובר, האם כולם יחד או לחלק לקבוצות, האם יום הגיבוש המתוכנן מתפרש על כל היום או שעות בודדות, איך מגיעים למקום הפעילות ועוד.

ככל שנדע יותר פרטים, כך נוכל לדייק את הפעילות ולדאוג להצלחת ההפקת עבורכם. אחד המרכיבים החשובים הוא כמובן התקציב ואנחנו נוכל להציע רכיבים מודולריים כך שתוכלו להוסיף עוד ככל שהתקציב שלכם גבוה יותר.

רעיונות לימי גיבוש בראשון לציון

מאגר הרעיונות שלנו הוא עצום ומתמלא כל הזמן, הפקת ימי גיבוש קלאסיים תהיה מורכבת מבסיס המלצות כמו להתחיל בארוחת בוקר עשירה, לדאוג לפעילות מגבשת כמו סדנת צחוק, משימות קבוצתיות, ליצוק תוכן תרבותי או ערכי כמו תרומה לקהילה ולסיים בקפה ובמאפה. מכאן והלאה השמיים הם הגבול ואנחנו פה כדי להגשים לכם את החלומות.

איך להפיק יום גיבוש?

הפקת ימי גיבוש בראשון לציון מתחילה בגיבוש בין רעיונות השונים ומנסים לחבר בניהם. בכדי להגיע לשלמות של רעיון חשוב להתאים אותו לאופי החברה, לאופי של צוות העובדים ולמה שהם הכי אוהבים לעשות או חלמו לעשות אי פעם. הפעילויות אשר יהיו לאורך האירוע, חייבות להיות מגבשות ומעניינות ואפילו מרתקות.

לאחר גיבוש וחידוד של רעיונות ניגשים לשלב הטכני, שלבי ביצוע ותיאום מול ספקים שונים כמו ספקי מזון ושתיה, אטרקציות ומפעילים, מעצבים ואנשי בידור ועוד.

איזה פעילויות קיימות בתחום?

הפקת ימי גיבוש בראשון לציון וימי כיף לעובדים בדרך כלל כוללת בתוכה מגוון עשיר של פעילויות שונות, וישנן לא מעט פעילויות אשר ניתן לשלב כמו למשל:

 • סדנאות גיבוש ולימי כיף
 • משחקי ספורט
 • משחקי מים
 • סדנאות בישול
 • סיורים קולינריים
 • משחקי ניווט
 • חדרי בריחה
 • הופעות סטנד אפ
 • הרצאות שונות
 • ימי כיף בים, ביערות, יקבים ומפעלים
 • ימי כיף מוטוריים ועוד המון המון פעילויות

למה חשוב להשקיע בימי גיבוש בראשון לציון?

לא מעט שעות אנו מבלים במקום העבודה שלנו לאורך השנים. אנו יוצרים חברויות ופוגשים אנשים חדשים. הימים שלנו עמוסים במשימות ומטרות שונות. וכידי ליעל את כל המערכת חשוב מפעם לפעם לקחת הפסקה, ולהתפנות לפעילות משחררת ומשנה אנרגיות.

בעזרת ימי גיבוש בראשון לציון וימי כיף ניתן ליצור היכרות עמוקה יותר אחד עם השני. כולם מתרעננים ונרגעים ונטענים באנרגיות חדשות. ימי גיבוש עוזרים לכל הצוות להיות חיוניים יותר ויעילים במקום העבודה שלהם.

מאמרים אחרונים

אירועי קיץ לעובדים

הקיץ הוא זמן מצוין לשבור את השגרה היומיומית ולארגן אירועי קיץ לעובדים. במהלך הקיץ, כשהשמש זורחת והטמפרטורות עולות, זו הזדמנות נהדרת לצאת מהמשרד, להתאוורר ולהתחבר

להמשך קריאה »

ניווט מהיר

תפריט נגישות