הפקת סדנאות ODT

מחפשים משהו מעניין לעשות לעובדים שלכם? אתם צריכים לדאוג לגיבוש? רוצים להעצים א אנשי החברה? רוצים לעשות יום שבו תוכלו גם ליצוק תוכן ערכי, גם לקדם את מטרות החברה וגם שיהיה כיף לעובדים? תנו לנו להעניק לכם מניסיוננו ולערוך לכם הפקת סדנאות ODT ותראו איך עושים גם וגם.

בחירה של הפקת סדנאות ODT

הרעיון שמאחורי הפקת סדנאות ODT הוא למעשה לצאת מהקופסה בכל מובן אפשרי ולאפשר לעובדים להשתחרר, וליצור חיבורים, רעיונות, יוזמות ועוד. ODT פירושו אימון בשטח, בחוץ, לצאת אל מחוץ לדלתות המפעל, החברה. לעזוב את המשרדים המפוארים ולצאת לטיול בשטח, לעזוב את אורות הפלורסנט של המפעל וליהנות מאורה של השמש, להרגיש את החופש, האוויר הפתוח, ובמרחב החיצוני להעביר את העובדים תהליכים שונים של גיבוש, הקניית הרגלי עבודה, שיטות מכירה, מתודות והכל דרך משחקים, פעילויות מאתגרות, סדנאות ועוד.

אחד בשביל כולם בסדנאות  

כשאתם בוחרים הפקת סדנאות ODT אצלנו, אנחנו נבקש בתחילה להכיר את החברה ומה המטרות של סדנאות ה ODT עבורכם וזאת כדי להעביר מסרים או להעצים את העובדים, להקנות להם כלים שיעזרו להם בעבודתם, אנחנו נבנה סדנאות בהתאם לנדרש. הרעיון הוא להעצים את העובד האינדיבידואלי תוך כדי שמירה על תרומתו לצוות, לחברה כולה ולעבודה המשותפת של כולם יחד. דרך פעילויות, משחקים ומשימות ילמדו העובדים כיצד שיתוף פעולה, אסרטיביות, תכונות מנהיגות, יכולות ניהול משא ומתן, ויתורים ופשרות יכולים תמיד לסייע להם להגיע למטרה, יחד ולחוד.

הנאה עצומה מסדנאות ODT בראשון לציון

תמיד חשוב לנו להכיר את הקהל הצפוי להגיע כדי ליצור את הפעילויות המתאימות. סדנאות המתאימות לפי מגדר, גיל, מגוון האוכלוסייה, השפה כל אלה משפיעים על בחירת הפעילות, אורכה ומידת קושי המשימות.

נוכל יחד להחליט על הפקת סדנאות ODT לחצי יום, יום שלם ואולי אפילו פעילות מתמשכת של מפגשים. הצלחת הפעילות תלויה בהשתתפות העובדים ולכן חשוב לנו לדייק את הפעילות למתאימה ביותר כדי לגייס את כל העובדים להשתתף ולהימנע ממצב בו רק חלק מהקבוצה משתתף בעוד השאר צופים בו.

למי מיועדות סדנאות ODT בראשון לציון?

סדנאות מהסוג הזה מיועדות לרוב למנהלים חדשים וגם בכירים כאחד, מורים ומורות, מדריכים וראשי צוות.

מה לומדים בסדנאות ODT?

מטרת הסדנא היא להקנות כלים שימושיים נוספים אשר יילוו אתכם לאורך התפקיד שלכם בחברה ולאורך החיים. בסדנאות ODT לומדים איך לפעול יחד בשיתוף פעולה עם שאר הצוות, לומדים לקבל החלטות באי וודאות, ניהול סיכונים שונים ואסטרטגיות, מפגש עם התנגדויות ואיך לבנות צוות מנצח בעזרת הכלים החדשים והכשרתם למשימות השונות אשר ניצבות במהלך תפקידם בחברה.

איך להפיק סדנת ODT?

אם אתם בספק מול הפעילות אשר אתם מעוניינים להעניק לעובדים שלכם, מומלץ שתפנו לחברת הפקות מנוסה אשר מתמחה בתחום. הפקת סדנאות ODT בראשון לציון דורשת ידע בפעילות מהסוג הזה, ידע בהנהגה והנחיית צוותים וניסיון אשר נעשות בהתאמה אישית לצוות העובדים ולאופי החברה או הארגון. הצוות שלנו מגיע עם כל הציוד הנדרש עבור המשימות, כך שאתם לא צריכים לדאוג לשום דבר חוץ ממצב רוח טוב.

מה כוללת סדנא ODT?

הפקת סדנאות ODT בראשון לציון נערכת בהתאמה אישית לצוות העובדים שלכם והן כוללות מגוון של פעילויות ומשחקים חברתיים אשר מחייבות בהשתתפות מאוחדת של כל המשתתפים בסדנא.

סדנאות ODT יכולות להיות בצורת לרוץ למיליון למשל או הישרדות או כל פעילות מחברת אחרת אשר תפעיל את התכונות הייחודיות שלכם ותעורר תכונות נוספות תוך כידי עידוד העצמת הקבוצה והיכרות עם נקודות תורפה של כל אחד מהמשתתפים.

ההתמחות שלנו בהפקת סדנאות ODT היא גיבוש של צוות העובדים, פיתוח דינמיקה בין כל המשתתפים והתמודדות כצוות מול האתגרים השונים אשר ניצבים מולם במהלך המשימה.

מאמרים אחרונים

אירועי קיץ לעובדים

הקיץ הוא זמן מצוין לשבור את השגרה היומיומית ולארגן אירועי קיץ לעובדים. במהלך הקיץ, כשהשמש זורחת והטמפרטורות עולות, זו הזדמנות נהדרת לצאת מהמשרד, להתאוורר ולהתחבר

להמשך קריאה »

ניווט מהיר

תפריט נגישות