טיול ספא – לאן כדאי לטוס?

הגיע הרגע הזה שאתם ממש זקוקים לכמה ימים של אוויר ושחרור מכל העומסים אשר כולנו חווים בעידן המתקדם שלנו. הרגעים האלה שאתם חולמים עליהם כמעט כל יום בהם אתם מטיילים בשבילים ירוקים, נושמים אוויר צח ונהנים מטיול ספא איכותי וממלא באנרגיות חדשות.

כאשר מדברים על טיול ספא מתעוררת השאלה של "לאן כדאי לטוס? והתשובה היא שאתם חייבים להתחיל בחיפוש אחר חופשות ספא זולות באירופה. אירופה היא יעד עשיר בכל מה שאתם זקוקים לו על מנת להירגע ולהגיע לרמת חוויה מקסימלית בהתאם למה שאתם מחפשים.

בשביל להתפנק בטיול ספא אתם ממש לא חייבים לחכות לימי החורף הקרים, אתם יכולים ליהנות מטיולי ספא גם בימי הקיץ ובעונות המעבר. בטיולים מהסוג הזה אתם תוכלו להנות ממגוון רחב של טיפולי ספא, מסאז'ים בטכניקות שונות ומסאז'ים רפואיים המבוקרים על ידי צוות רפואי של מרכז בריאות, מעיינות ומקורות של מים מינרלים, טיפולים עבור דרכי הנשימה, מתן סיוע להקלה בכאבי פרקים ועוד מגוון רחב של טיפולים.

מהם היעדים הפופולריים עבור טיול ספא?

אחד היעדים המבוקשים לטיול ספא הוא מזרח אירופה מכיוון באירופה מאוד עשירה במקורות של מים מרפאים, אקלים נוח ומקל, שמשלב בין מחירים נמוכים, מרחק טיסה קצר ואתרים טבעיים של מעיינות חמים, אגמים ומרחצאות. בין היעדים הפופולריים היא כמובן רומניה בעלת יותר מ-1700 מעיינות ואגמים בעלי משמעות טיפולית.

· הונגריה שהיא בעלת יותר מ-118 מעיינות חמים בעיר הבירה בודפשט. תוכלו ליהנות גם מאגם בלו -לאגון שנחשב לאחד האתרי הספא המדהימים בעולם.

· בולגריה אשר מציעה מגוון רחב של מלונות ספא יוקרתיים בשילוב עם האווירה של הים השחור או אגמים ומעיינות בערים השונות של בולגריה.

· תוכלו להנות גם מיעדים אטרקטיביים נוספים כמו אוסטריה, גרמניה, סלובניה, צ'כיה, סלובקיה ועוד.

לכל עונה של השנה ישנם את היתרונות משלהם הכול תלוי במה אתם הכי אוהבים. בקיץ תוכלו להנות בטבע ירוק, שמש ורחצה באגים, ובחורף מטבע אשר מתלבש בלבן, מעיינות חמים ומחממים לצד משקה שמחמם את הלב.

לסיכום

לסיכום, טיול ספא באירופה הוא האפשרות הטובה ביותר לשחרור מהמציאות היומיומית. לא חשוב באיזו עונה בחורף או בקיץ, בוחרים ביעד המתאים ומתנפשים במרחצאות חמים, מעיינות מרפאיות וטיפולים ספא משובחים.

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות