יום גיבוש אתגרי לעובדים

אם אתם מחפשים פעילות מאתגרת לעובדים שלכם, אתם חייבים לארגן להם יום גיבוש אתגרי שלא ישכחו הרבה זמן. עם יום גיבוש אתגרי שכולל פעילות אתגריות מגוונות תוכלו לפנק את העובדים שלכם כמו שאתם יודעים. תוכלו לבחור פעילות מאתגרת אחת מבין כמה פעילויות או לשלב פעיליות שונות כגון: טיולי ג'יפים, סנפלינג ועוד.

יום גיבוש עובדים בסגנון שתאהבו

יום גיבוש אתגרי לעובדים – טיול ג'יפים

רוצים יום כיף אתגרי לעובדים שלכם? טיול ג'יפים הוא כל מה שאתם צריכים. עם טיול ג'יפים תוכלו להעניק לעובדים שלכם יום כיף, מהנה ואתגרי. הנסיעה בשטח והאדרנלין כתוצאה מפעילות זאת תגרום לאותם עובדים חוויה בלתי נשכחת וזיכרון נעים וכייפי לאורך שנים. בנוסף לכך, יוכלו העובדים להעביר זמן איכות עם עובדים שלא יצא להם להכיר בעבודה. בטיולי ג'יפים תוכלו לטייל בשבילי הארץ ואף לבצע פעילויות ניווט שונות בתור קבוצה.

יום גיבוש לעובדים – ירי חיצים

יום גיבוש כייפי ואתגרי הוא יום גיבוש לעובדים של ירי חיצים. ביום גיבוש זה תוכלו לירות חיצים למטרות שונות גם אם אין לכם ניסיון ואף להתחברות בקבוצה המתחרה. ירי חיצים היא פעילות גיבוש מהנה וגם ספורט בריא וממכר. בירי חיצים תוכלו להתגבש בתור קבוצה ואף להתחרות בקבוצה המתחרה, ואף ליהנות כאדם פרטי גם אם אין לכם ניסיון בירי זה.

יום גיבוש לעובדים – סנפלינג

אחד מסוגי הספורט האתגריים ומלאי האדרנלין שתוכלו ליהנות מהם בימי גיבוש וכיף לעובדים לעבודה זה הסנפלינג. עם סנפלינג כייפי ומהנה שיקפיץ לכם את הדופק ל – 200, במיוחד אם מדובר על פעם ראשונה שלכם. מעבר לחוויה המהפנטת שתחוו תרגישו כיצד כל החיים שלכם עוברים לכם כך שתהיו לגמרי בחוויה. יום גיבוש זה ישאיר אתכם מלאי אדרנלין גם לאחר החוויה עצמה, וכן תשאיר לכם חוויה בלתי נשכחת לאורך שנים.

יום גיבוש לעובדים – שיט קיאקים

שיט קיאקים הוא הוא שיט מהנה וכייפי וכולל שעה רצופה של אושר והנאה בנהר הירדן ליד קיבוץ גדות ועד לטחנת הקמח. מדובר על שיט מאתגר ומהנה שישאיר לכם חוויה רטובה ומסעירה. במהלך השייט תוכלו התנסות בחתירה ואף לשתף פעולה עם החברים שלכם בעבודה ולראות נופים מדהימים הכוללים עצים, נחלים, גשרים ועוד.

תיהנו!

 

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות