יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון

מחפשים יום גיבוש מיוחד ושונה שיגרום לעובדים שלכם לעבוד בשיתוף פעולה, להכיר אחד את השני ואף לפעול יחדיו? יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון הוא דרך מעולה לגבש בין כל העובדים ואף ליהנות מפעילות טובה ומחוויה מדהימה. חוויה שהעובדים שלכם יזכרו שנים רבות בתור חוויה כיפית ומהנה.

ימי גיבוש- ימים מגבשים לעובדים

אם אתם רוצים לפנק את העובדים שלכם ולהודות להם על תרומתם האישית מדי יום, אתם חייבים להוציא את העובדים ליום גיבוש, יום בו העובדים נהנים מפעילות מהנה שכוללת פעילות במהלך כל היום. ימי גיבוש יכולים להיות טיול בג'יפים, באתרים עתיקים ברחבי הארץ, ביום ספא מפנק הכולל עיסויים, סרט, ארוחה במסעדה או כל דבר אחר. אחד מסוגי ימי הגיבוש הכיפים והאתגריים ביותר הוא יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון, יום מהנה מלא פעילויות וחוויות שונות שבו לומדים העובדים להכיר טוב יותר את העובדים האחרים.

מהו יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון?

יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון הוא יום גיבוש אשר מבוסס בדומה לתוכנית המירוץ למיליון. יום גיבוש זה העובדים מתחלקים לצוותים של 4-5 אנשים, מקבלים משימות שונות במהלך היום ופותרים את החידות השונות על מנת לסיים את המירוץ במקומות הראשונים בסוף היום. במהלך יום זה עומדים לרשות העובדים רכבים שבהם הם יכולים לנסוע למקום. במהלך המשימות נהנים העובדים מנופים מדהימים, משימות מאתגרות ואקשן שמקפיץ את האנדרלין במהלך היום ומגבש את העובדים. המשימות במהלך יום הגיבוש מתאימות לכל הגילאים הן לנשים והן לגברים ולכל סוג כושר גופני.

סוגי המשימות במירוץ למיליון

ביום הגיבוש של המירוץ למיליון תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של משימות בדומה לתוכנית עצמה רק שהן מתבצעות בארץ. המשימו כוללות משימות פיזיות ומשימות חשיבתיות ומהנות. בחלק מהמשימות יש שילוב של חיות, אתגרים הקשורים לבנייה ומשימות שטח שונות במקומות פתוחים וסגורים. במהלך המירוץ עובדים העובדים בשיתוף פעולה עם העודים האחרים ומתגברים על פחדים שונים, מפגינים אומץ ומנהיגות ולומדים להכיר ולהתגבש. כל המשימות מלוות ע"י מדריכים מקצועיים וצוות הפקה מיומן אשר אחראי על תכנון וביצוע המשימות.

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות