יום כיף בצפת אחרי בר מצווה

אירוע הבר מצווה הוא אירוע חשוב בכל חיי נער מתבגר, העלייה לתורה בליווי המשפחה והחברים והכניסה לעולם המבוגרים מרגשת עד מאוד. לכן לאחר הבר מצווה חייבים לעשות יום כיף בצפת אחרי בר מצווה ביחד עם שאר בני המשפחה שכולל בין היתר סיור בסמטאות העיר העתיקה של צפת וארוחת בוקר.

מופע מוזיקלי בכניסה לאירוע ובסמטאות העיר העתיקה

אם אתם רוצים ללוות את הבן שלכם לעלייה לתורה בדרך לא שגרתית, כדאי לכם מאוד לנסות את מופע הכליזמרים שיעשה לכם טוב. מדובר על מופע מוזיקלי אתרני שיפתיע אותכם בסמטאות העיר העתיקה ע"י נגנים שיציגו לכם כלים אתניים עתיקים אשר היו באותה תקופה, כך תוכלו לחוות את התקופה בצורה הטובה ביותר.

למה אתם חייבים לעשות יום כיף בצפת אחרי בר מצווה?

אחד הדברים שאסור לכם לפספס לאחר טקס העלייה לתורה של בנכם הוא יום כיף בצפת אחרי בר מצווה. ביום זה תסיירו עם המשפחה הקרובה והמורחבת בסמטאות העיר העתיקה, תגיעו לגלריה לניפוח זכוכית ותצפו בהדגמה חיה ומרתקת שת ניפוח זכוכית שתקסים אותכם ואת בני המשפחה שלכם וכמובן תהנו מצגת רחוב במהלך הסיור שלכם בשני מקומות שונים. בהצגה עצמה תוכלו לפגוש דמויות וסיפורים מצפת העתיקה ולחוות את התקופה ההיסטורית של פעם.

יום כיף בצפון לאחר בר מצווה

מקומות סיור לאחר סיום העלייה לתורה שאתם חייבים לטייל בהם

העיר צפת היא עיר מרתקת ועתיקה הכוללת סמטאות רבות ואתרים שונים בעלי משמעות היסטורית. אתרים אלה כוללים לא מעט סיפורים מרתקים וחשובים אודות העיר צפת. החוויה הצפתית המסתתרת בסמטאות, בבתי הכנסת, בגלריות ואף בסיפורים והאגדות עושים את שלהם. במהלך הסיור עצמו המדריך ישלב לכם תכנים מיוחדים שקשורים לבר המצווה וכוללים משמעות רבה בהתאם למסורת והקבלה כולל פעילויות שונות שתבצע במהלך הסיור עצמו ולבסוף כל בני המשפחה יתפנקו בארוחת בוקר מפנקת במסעדה ביחד עם כל שאר המשפחה הקרובה. לכן אל תוותרו על יום כיף צפת אחרי בר מצווה, סיור שיישאר לכם בתור זיכרון מתוק לטווח הארוך.

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות