סדנאות בילוש וריגול לעובדים

אווירה טובה, תקשורת ושיתופי פעולה הם שלושת מרכיבי המפתח לימי גיבוש מוצלחים לעובדים. ימי גיבוש שוברים את שגרת העבודה וניתן לראות כי בעשור האחרון הפכו להיות נורמה. פעילויות גיבוש עובדים מעודדות מוטיבציה, נאמנות והערכה כלפי הארגון, וכן מאפשרות לעובדים לנשום ולהתרענן, תוך יצירת חברויות וקירבה ביניהם.

סנדאות ריגול - ימי גיבוש לעובדים

הצלחת ימי גיבוש לעובדים

על מנת לגרום להצלחת פעילויות ימי גיבוש של עובדים צריך לקחת בחשבון מחירים סבירים, פעילויות מהנות שמתאימות להעדפות החברה, והכי חשוב שכל העובדים ישמחו להגיע אל ימי הגיבוש, כך שייקחו חלק בפעילות וייהנו ממנה. הרעיון בימי גיבוש מוצלחים הוא שהעובדים ישמחו לחוות את החוויה במלואה וירגישו ערך מוסף והערכה כלפי הארגון בו הם עובדים – דבר שיתרום להצלחתו ויעילותו של הארגון.

ערך מוסף ליום גיבוש עובדים

חברה אשר מקפידה על ימי גיבוש וסדנאות גיבוש מעודדת נאמנות והערכה בין אנשי הצוות וכלפי החברה. כמו כן, הערך של שיתוף פעולה בין חברי הצוות מסייע בהעלאת רמת האמון בין חברי הצוות ובין הצוות למנהלי החברה. זאת, כאשר בוחרים פעילות מתאימה, כזו המדגישה שיתופי פעולה ותלות הדדית. הפעילות משפרת את התקשורת בין אנשי הצוות, באופן המשפיע לאחר מכן בסביבת העבודה ומביא לביצועים טובים יותר ולתמורה טובה יותר.

פעילות סוחפת ומרגשת – סדנאות בילוש וריגול לעובדים

אחד הרעיונות המדליקים שניתן להוציא לפועל כדי להוציא את העובדים ליום כיפי ומרגש, על מנת לנשום לרווחה ולמתן את לחץ היום יום ושגרת העבודה השוחקת, הינו חוויית ריגול ובילוש המלאה בגילוי עוצמות אישיות וקבוצתיות כאחד. בסדנאות בילוש וריגוש נדרש לפתור תעלומה תוך מספר ניסיונות. במהלך הסדנה תוכלו לגלות ולבחון את יכולותיכם האישיות, לבחון את יכולות הריגול שלכם ואת מידת התעוזה לפרוץ את גבולות האסור, תוך עיסוק בדברים לא מקובלים. תוכלו לבחון גם את יכולות החשיבה שלכם, את יכולת החשיבה מחוץ לקופסה ואת יכולת עמידתכם בתנאי לחץ. גם יכולת התגובה המהירה תשחק תפקיד ביום כזה, והכי חשוב –  יכולת שיתוף הפעולה ומתן האינפורמציה בזמן אמת. סדנאות בילוש וריגול הינן יוצאות דופן, מרגשות וסוחפות, הן מחברות בין העובדים ומסייעות בחיזוק הערך המוסף ונאמנות העובדים לחברה.

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות